Ve Velké Hleďsebi zničil požár autoservis

Požár zničil v úterý večer autoservis v Mariánských Lázních - Velké Hleďsebi včetně několika aut. Škoda byla předběžně vyčíslena na tři miliony korun, přesnou příčinu požáru hasiči stále zjišťují. Likvidace ohně trvala až do půlnoci, následky požáru hasiči odstraňovali do dnešního rána. ČTK to dnes řekl mluvčí krajských hasičů Martin Kasal. Autoservis v Klimentovské ulici začal hořet kolem 18:00, plameny se snažilo zdolat šest jednotek hasičů. 

Požár zničil v úterý večer autoservis v Mariánských Lázních - Velké Hleďsebi včetně několika aut. Škoda byla předběžně vyčíslena na tři miliony korun, přesnou příčinu požáru hasiči stále zjišťují. Likvidace ohně trvala až do půlnoci, následky požáru hasiči odstraňovali do dnešního rána. ČTK to dnes řekl mluvčí krajských hasičů Martin Kasal.

 
Autoservis v Klimentovské ulici začal hořet kolem 18:00, plameny se snažilo zdolat šest jednotek hasičů. Vzhledem k rozsahu požáru jim přijely na pomoc čtyři další jednotky z regionu. Likvidaci požáru komplikovalo nebezpečí výbuchu tlakových lahví, jemuž se podařilo zabránit. Nikdo nebyl při zásahu zraněn, případ vyšetřuje také policie.
 
zdroj: ČTK