Právě se nacházíte:

Únikovka 2018

Úniková hra je druh interaktivní zábavy, kde pomocí logiky, důvtipu a spolupráce v týmu řešíte záhady, šifry a skryté hádanky, které vás v případě úspěšného řešení dovedou k úniku z místnosti.  

Ale pozor, na vše máte časový limit.

Připravili jsme pro vás 3 různé místnosti:

Kajuta Kryštofa Kolomba
Candy shop
Prokletí čarodějnice

Dvě z nich jsou Kajuta Kryštofa Kolomba a tzv. Candy shop. Obě místosti mají rozměr 3x3 m a jsou vhodné pro dospělé i děti od 10 let. Děti musí mít dozor jednoho dopělého. Doba na únik z každé místnosti je maximálně 20 minut. Pokud se únik hráčům podaří, ihned získají nějaký zajímavý dárek. Třetí místnost se rozkládá na prostoru 3x6 m a je vhodná pro dospělé a děti nad 15 let. Jedná se o hru Prokletí čarodějnice s poněkud hororovými prvky. Pokud účastníci zlomí "Prokletí čarodějnice" a otevřou truhlu s předmětem, který je prokletí zbaví, odnesou si ho domů, aby je stále chránil. Časový limit na hru je 25 minut.

Pokud se Vám hra líbila, pomozte nám a podpořte pacienty s Parkinsonovou chorobou. Na místo vstupného tak můžete dobrovolně přispět libovolnou částkou na zkvalitnění života těchto pacientů a to přímo u únikových místností.

Provozní doba her:
Pondělí – pátek: 15.00–18.00 hodin
Sobota – neděle: 13.00–18.00 hodin

Rezervovat se můžete od 15. února 2018 na adrese: http://escapezone.cz/#hry
Telefonní číslo pro případné dotazy: 777 556 551

https://www.oc-fontana.cz