Seniorka, která byla přepadena v Karlových Varech, svým zraněním podlehla

Sedmadevadesátiletá žena, která se stala v pátek obětí loupežného přepadení v Karlových Varech, svým zraněním podlehla. Zemřela v neděli večer v karlovarské nemocnici, kam byla po útoku převezena, řekla ČTK mluvčí krajské nemocnice Barbora Silná. Policii se mezitím podařilo zadržet 53letého muže, který je podezřelý ze dvou napadení starších žen v Karlových Varech. Brutální loupežná přepadení se odehrála v posledních třech týdnech. V obou případech muž podle vyšetřování napadl seniorky u jejich domů, zranil je a ukradl jim kabelky...

Sedmadevadesátiletá žena, která se stala v pátek obětí loupežného přepadení v Karlových Varech, svým zraněním podlehla. Zemřela v neděli večer v karlovarské nemocnici, kam byla po útoku převezena, řekla ČTK mluvčí krajské nemocnice Barbora Silná.

Policii se mezitím podařilo zadržet 53letého muže, který je podezřelý ze dvou napadení starších žen v Karlových Varech.

Brutální loupežná přepadení se odehrála v posledních třech týdnech. V obou případech muž podle vyšetřování napadl seniorky u jejich domů, zranil je a ukradl jim kabelky. Po druhém útoku měli policisté podezření, že jde o stejného pachatele. Navíc získali od svědků i popis útočníka. Pachateli hrozí až 18 let vězení.
 
zdroj: ČTK