Prodej autodílů a doplňků

Naše firma byla založena v roce 1994 a věnovala se malo i velkoobchodnímu prodeji ND na vozidla AVIA, LIAZ, TATRA. V současné době je naší hlavní činností prodej ND na všechna nákladní a užitková vozidla včetně přípojných vozidel, Multicar, traktor + díly na zemědělské stroje.

Naše firma byla založena v roce 1994 a věnovala se malo i velkoobchodnímu prodeji ND na vozidla AVIA, LIAZ, TATRA.

V současné době je naší hlavní činností prodej ND na všechna nákladní a užitková vozidla včetně přípojných vozidel, Multicar, traktor + díly na zemědělské stroje. Dále zajišťujeme opravy vzduchotechniky na vozidla včetně brzdových válců,kompresorů atd. Brzdové obložení zn. Ferodo včetně oprav lamel spojek všech typů,opravy kardanů všech typů.

 
Výrobky, činnosti
 
Náhradní díly na nákladní vozy 
Prodáváme náhradní díly na nákladní vozy české i zahraniční výroby. Dodáváme díly také na traktory, autobusy a multicary, univerzální náhradní díly. 
 
Elektropříslušenství pro nákladní vozy 
Nabízíme elektropříslušenství pro nákladní vozy. Máme široký sortiment elektroinstalace na nákladní a užitková vozidla. Autoelektrika a příslušenství. 
 
Prodej olejů a maziv 
Prodej olejů a maziv v Karlových Varech pro veškeré nákladní a užitkové vozy. Nabídka olejů a maziv pro nákladní vozy, autobusy, traktory i jiné vozy. 
 
Prodej olejových filtrů 
Vybírejte z široké nabídky olejových filtrů v prodejně v Karlových Varech či na našich webových stránkách. Prodej olejových filtrů pro různá vozidla. 
 
Prodej autochemie 
V naší prodejně naleznete i autochemii, maziva, vazelíny, aditiva, čističe, nemrznoucí směsi, kapaliny do ostřikovačů. Prodej autochemie Karlovy Vary. 
 
Náhradní díly na vleky a návěsy 
Prodáváme náhradní díly na vleky a návěsy. Nabízíme díly na vleky a návěsy všech typů. Pokud nemáme náhradní díl skladem, rádi ho pro Vás objednáme. 
 
Náhradní díly AVIA, TATRA, LIAZ 
Dodáváme náhradní díly pro nákladní vozy značek AVIA, TATRA a LIAZ. Jsme připraveni dodat jakýkoliv díl pro vozy AVIA, TATRA nebo LIAZ. 
 
Náhradní díly IVECO, SCANIA 
Nabízíme náhradní díly pro nákladní vozy zahraniční výroby. Prodáváme díly na vozidla IVECO a SCANIA. Náhradní díly IVECO, SCANIA v Karlových Varech. 
 
Náhradní díly MAN, DAF 
Prodáváme náhradní díly pro nákladní vozy německé výroby MAN a díly pro neméně známé vozy holandsko-belgické výroby DAF. Díly MAN a DAF Karlovy Vary. 
 
Náhradní díly VOLVO, MERCEDES, RENAULT 
Nabízíme náhradní díly na vozy evropských automobilek VOLVO, MERCEDES a RENAULT. Autodíly VOLVO, MERCEDES, RENAULT v prodejně v Karlových Varech.