Pozvánka na extraligový nohejbal

Witte Automotive Extraliga nohejbalistů má o víkendu na programu už čtvrté kolo a fanouškové nohejbalu na Karlovarsku se opět mají na co těšit. Nohejbalový klub SK Liapor Witte Karlovy Vary v sobotu odpoledne ve svém areálu v Doubí přivítá ambiciózní tým Dynama České Budějovice. 

Hosté jsou v soutěži nováčky a doposud nezískali ani bod, podceňovat je ale nelze. Že Jihočeši nohejbal umějí na vysoké úrovni, dokázali na prestižním mezinárodním turnaji Austin Cup ve Vsetíně, kde vybojovali zlato a bronz. Domácí tým jde do utkání sice oslabený o zraněného kapitána Jana Vankeho a singlistu Karla Hrona, ale s chutí spravit si sebevědomí po nešťastné sobotní porážce v Českém Brodě. Na utkání se připravuje se vší odpovědností a nic jiného než vítězství si nepřipouští. A protože s chutí uhrát co nejlepší výsledek přijede určitě i soupeř, dá se očekávat vrcholný sportovní zážitek.
 
Utkání SK Liapor Witte Karlovy Vary – Dynamo České Budějovice se hraje na dvorcích SK Liapor Witte v Karlových Varech – Doubí v sobotu 26. dubna od 14 hodin. Fanoušky nohejbalu tu čeká nejen kvalitní sportovní podívaná, ale i veškerý divácký komfort, občerstvení a bohatá tombola.