Neurorehabilitační klinika Axon nově v Karlových Varech

Za účasti primátorky města Andrey Pfeffer Ferklové bylo dnes v Karlových Varech otevřeno nové pracoviště Neurorehabilitační kliniky AXON.

Za účasti primátorky města Andrey Pfeffer Ferklové bylo dnes v Karlových Varech otevřeno nové pracoviště Neurorehabilitační kliniky AXON,  které tím zajišťuje lepší dostupnost terapií pro děti i dospělé pacienty. 

 

“Víme, jak náročné je pro pacienty a jejich blízké cestování do Prahy, a chtěli jsme jim v jejich starostech ulehčit. To byl hlavní důvod, proč jsme se rozhodli otevřít nové terapeutické centrum právě v Karlových Varech. Pacienti ze západních i části severních Čech tak ušetří hodně času a díky lepší dostupnosti může být jejich terapie intenzivnější, a tedy také účinnější.” Vysvětluje zakladatelka a primářka kliniky MUDr. Jarmila Zipserová.

Neurorehabilitační klinika Axon je vysoce specializované pracoviště, které poskytuje  léčbu a rehabilitační péči pacientům s dětskou mozkovou obrnou, s poškozením mozku  po cévní mozkové příhodě, nádorových onemocněních, traumatech hlavy a dalších onemocněních, která vznikají na úrovní centrální nervové soustavy. 

“ Zlepšování dostupnosti pro pacienty a  rozvoj přístrojového vybavení samozřejmě vyžaduje nemalé investice. To je  důvod, proč jsme založili Nadační fond Axon, do kterého může přispět každý a podpořit tak konkrétní pacienty, kteří se kvůli nemoci ocitli ve velmi těžké životní situaci. “ Doplňuje MUDr. Zipserová.

Pracoviště Axonu najdete na Poliklinice Karlovy Vary, Náměstí Dr.M.Horákové 1313.