Na trati Loket - Nová Role budou v srpnu dvě výluky

Na železniční trati mezi Loktem a Novou Rolí budou v srpnu hned dvě výluky. Nejprve v úseku z Nové Role do Chodova, později pak v úseku Chodov - Loket předměstí. ČTK o tom dnes informovala mluvčí Českých drah Radka Pistoriusová.

První etapa výluky v úseku Chodov - Nová Role bude krátká, začne ve čtvrtek 7. srpna od 8:30 a skončí v pátek 8. srpna ve 13:30. "Po dobu výluky pojede za všechny vlaky v uvedeném úseku náhradní autobusová doprava. Zastávky budou v Chodově před nádražní budovou, v Mírové na autobusové zastávce Mírová, v Božíčanech na autobusové zastávce Božíčany a v Nové Roli před nádražní budovou a u přejezdu k porcelánce," uvedla Pistoriusová.
 
Druhá etapa se bude týkat úseku Chodov - Loket předměstí a potrvá od soboty 9. srpna 8:00 do pondělí 25. srpna do 17:00. I v tomto případě za všechny vlaky budou jezdit náhradní autobusy. Za osobní vlak Os 7079 (22:10 z Lokte) pojede autobus v úseku Loket - Karlovy Vary.
 
Zastávky náhradní dopravy budou v Lokti předměstí u zastávky ČD, v Lokti ve směru do Lokte předměstí před staniční budovou a ve směru do Nového Sedla na autobusové zastávce Loket, železniční stanice. V loučkách bude provizorní zastávka náhradní dopravy u přejezdu u zastávky ČD, v Novém Sedle před staniční budovou a stejně tak v Chodově. V Karlových Varech - Dvorech na zastávkách MHD "Chodovská" a "Sklářská" a v Karlových Varech před staniční budovou.
 
Informace o výlukách jsou k dispozici ve všech dotčených stanicích a zastávkách, na webu Českých drah www.cd.cz/omezeniprovozu nebo je poskytnou operátoři Kontaktního centra ČD na čísle 840 112 113.
 
zdroj: ČTK