Johann Malle vybavil postelemi Grandhotel Pupp v Karlových Varech

Od února 2017 zdobí část pokojů věhlasného karlovarského Grandhotelu Pupp luxusní kontinentální postele společnosti Johann Malle. „Jsme pyšní, že naše kontinentální postele budou ozdobou hotelu, který se může pochlubit více než třísetletou tradicí, znamenitým kulinářským uměním, bohatou historií a řadou výjimečných hostů,“ říká ředitel Johann Malle Pavel Smítal. Na rozkvětu světoznámého hotelu jsou podepsána slavná jména vídeňských architektů Fellnera a Helmera, Alfonse Muchy a dokonce šesti generací Puppů. Po chodbách hotelu také kráčeli a stále kráčí slavní hosté.  

Nové postele Johann Malle jsou tak dalším designovým prvkem pokojů a poskytují hostům dokonalý odpočinek. Především díky přírodním materiálům a speciálnímu složení postelí, které jsou vybaveny odpruženým rámem a kvalitními vysokými matracemi se svrchní podložkou.

Výhodou postelí Johann Malle je především jejich ruční zpracování a použití pouze přírodních materiálů nejvyšší kvality. Rámy postelí jsou z masivu s pružinovou základnou s bavlnou a lněným vláknem, čalouněné bavlnou vysoké gramáže s přírodní viskózou žakarového vzoru. Matrace jsou vyrobeny z devíti speciálně ručně poskládaných vrstev bavlny, přírodního kaučuku, lněného vlákna, taštičkových pružin a koňských žíní. Svrchní podložka je pak kombinací bavlny, vlny a koňských žíní a zvyšuje komfort během spánku i životnost celého kompletu. 

Hoteloví hosté, kteří si spánek na postelích Johann Malle oblíbí natolik, že si následně pořídí vlastní postel této značky, dostanou od Johann Malle peníze z pobytu v hotelu zpět.