DoDo vám sežene vše, co potřebujete. Nevystavujte se zbytečně viru.

Všichni si zvykáme na na mimořádná opatření v souvislosti s virovou pandemií, a i když se některá z nich uvolňují, mohou být pro někoho z nás zcela obyčejné činnosti, jako je třeba nákup, stále velkým rizikem. Platí to nejen pro starší a dlouhodobě nemocné, ale také pro ty, kteří s takovými lidmi sdílí společnou domácnost. Nemusí se jednat jen o nákupy, ale ven vás může vytáhnout podání neodkladné zásilky na poště nebo předání důležitých pracovních dokumentů kolegům. Všechny tyto úkoly mohou znamenat někdy i zdlouhavou cestu a pokud nevlastníte auto, musíte vsadit na MHD a zbytečnému kontaktu s lidmi se tak určitě nevyhnete. Se vším vám ale mohou pomoci osobní asistenti DoDo, kteří seženou a přivezou, cokoli budete potřebovat.

Není problém se s Dodem dohodnout na velkém nákupu podle konkrétního seznamu tak, jak jste na to vy nebo vaši blízcí zvyklí. Kurýr DoDo vám zajde do vašeho řeznictví, zelinářství, v samoobsluze koupí vaši oblíbenou značku těstovin a po cestě vyzvedne klidně větrník v oblíbené cukrárně. Využít jej můžete samozřejmě na jakékoli důležité obchůzky. Zvládne se zastavit pro recept v lékárně nebo krmiva či léky pro zvířata u veterináře. Doveze vám ovšem i zapomenutý notebook z kanceláře nebo zkrátka cokoli, na co si vzpomenete.

I když se jedná o moderní službu, tak samotný proces objednávky zvládne úplně každý. Stačí poslat zprávu přes messenger nebo zavolat na telefonní číslo a dohodnout si s operátorem podrobnosti vaší objednávky. Nemusíte se bát ani setkání s kurýrem – všichni nosí roušky a předání zásilek probíhá samozřejmě bezkontaktně v rámci dodržení všech hygienických nařízení. Platit můžete bezkontaktně kartou při předání zásilky. Jak si DoDo objednat zjistíte na webu idodo.cz nebo na telefonním čísle 773 117 890.