Advent, Vánoce a Silvestr v Grandhotelu Pupp

Sváteční program Grandhotelu Pupp letos slibuje pestrou směs tradice, zábavy, gastronomických specialit a bujarých oslav. Přesvědčte se sami. Vše začne o první adventní neděli 2. prosince. V tento den se poprvé rozsvítí vánoční strom na terase před Grandhotelem Pupp. A nebude to strom ledajaký, má ambice stát se nejkrásnějším vánočním stromem České republiky. Každou adventní neděli vždy od 16 do 18 hodin se pod ním bude odehrávat adventní setkání se zpíváním, dětskou dílnou, voňavým horkým punčem a cukrovím. 

Rovněž bude odstartována soutěž pro celé třídy ZŠ v Karlových Varech o nejhezčí společné výtvarné pojetí vánočního Grandhotelu Pupp. Vítězný kolektiv, vlastně rovnou dva za kategorii 1.stupeň a 2. stupeň ZŠ, si z vyhlášení v rámci poslední adventní neděle odnesou voucher na společný oběd v Grandhotelu Pupp.

12. 12. (20)12 – poslední unikátní datum v tomto století, další nás čeká teprve za 88 let. K této mimořádné příležitosti připravujeme speciální MENU V GRANDRESTAURANTU PRO DVĚ OSOBY přesně za 1.212,- Kč. A aby dvanáctek nebylo málo, na další překvapení v podobě koktejlu se zakomponovaným číslem 12 se mohou těšit ubytovaní hosté.
 
V pondělí 24. prosince se od 14.30 hod. rozezní Slavnostním sálem Grandhotelu Pupp vánoční hudba a pastorely starých mistrů. Od 18.30 se bude ve slavnostně nazdobeném sále podávat šestichodové ŠTĚDROVEČERNÍ menu. Koncertní šňůra bude v úterý 25. prosince v 15 hod. pokračovat vánočním koncertem při svíčkách, tématicky opěvujícím krásy baroka a romantismu 19. století.
 
Program novoročních oslav v Grandhotelu Pupp zahájí v sobotu 29.12. CÍSAŘSKÝ PLES. Slavnostní galavečer zahrnuje sváteční servírovanou večeři, vystoupení operních zpěváků, smyčcového kvartetu, baletních sólistů a taneční program. SILVESTROVSKÝ GALAPROGRAM ve Slavnostním sále nabídne vystoupení předních českých a zahraničních artistů - Duo Wolff, Helena & Henry Joo, Leopard a tygříci, dále plastickou akrobacii, taneční performance, ale také módní přehlídku italských návrhářů. K poslechu a tanci zahraje živá kapela, servíruje se slavnostní silvestrovské menu s půlnočním přípitkem a vstup do Nového roku rozzáří velkolepý ohňostroj před Grandhotelem Pupp. Silvestrovská 007 Party se rozjede v Becher´s Baru, kde Vás posledními hodinami roku 2012 doprovodí zábava ve víru hráčské vášně, hudba, tanec a samozřejmě nebude chybět silvestrovské menu. Pro děti do 10 let věku bude připraven DĚTSKÝ SILVESTR.
 
Slavnostní novoroční koncert od 14.30 hod. hosty příjemně naladí do nového roku slavnými melodiemi z oper a operet. Tečkou za letošními svátky v Grandhotelu Pupp bude 6.1. 2013 slavnostní večer s hudbou k oslavě Pravoslavných Vánoc.
 
Akce nejsou vyhrazeny pouze pro ubytované hosty a srdečně všechny do Grandhotelu Pupp zveme. Více informací: guestservice@pupp.cz; tel. +420 353 109 622 .