Na Pražském hradě se ve středu sešli zástupci veřejnoprávních médií s prezidentem Petrem Pavlem. K jednání přistoupili zástupce generálního ředitele České televize Milan Fridrich a generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral. Pozvání přijali i představitelé Evropské vysílací unie. Hlavním tématem byla budoucnost veřejnoprávních médií, a to nejen z hlediska jejich financování.