České veslařky Pavlína Flamíková a Anna Šantrůčková vybojovaly druhé místo v závěrečném závodě Světového poháru v Lucernu a ovládly celkové hodnocení seriálu v kategorii dvojek bez kormidelnice. Po vítězství v úvodním závodu v Seville a třetím místě před dvěma týdny v Plovdivu v neděli zkompletovaly medailová umístění.