Prodej kancelářských a školních potřeb

Naše společnost vstoupila na trh nejen v Karlových Varech s kancelářskou technikou v roce 1992. Od počátku bylo naší filosofií poskytnout klientům kompletní kancelářský servis.

Projekt - malířské práce - podlahové krytiny a žaluzie - kancelářský nábytek a židle – počítače a kancelářská technika. Této filosofie se držíme dodnes. Proto máme v naší společnosti dvě oddělení: prodej a servis kopírovacích strojů a ostatní kancelářské techniky a oddělení zařizování interiérů.

Vše má svůj vývoj a tak jsme např. jako jedni z prvních přišli v roce 1995 s pronájmem kopírovací techniky, otevřeli jsme v Karlových Varech prodejnu spotřebního materiálu a papírnictví a kopírovací centrum. Postupně jsme se stali autorizovaným servisním partnerem Canon, obchodním partnerem značky SHARP a KYOCERA. Na konci roku 2007 došlo k reorganizaci a optimalizaci obchodních aktivit a tak jsme do roku 2008 vstoupili s novým názvem COPY PRINT s.r.o.. Naše portfolio produktů a služeb se  nezměnilo.

Zvyšující se nároky klientů nás neustále posouvají dál. S nástupem digitalizace a provázanosti IT techniky se nabízí komplexní řešení tiskových a kopírovacích úloh ve firmách. Pro naše klienty umíme udělat analýzu stávajícího stavu kopírovacího a tiskového parku a navrhnout podle jejich potřeb optimální řešení počtu kopírek a tiskáren a rozmístění dle počtu předpokládaných kopií.

V oblasti interiérů vytvoříme dle zadání projekt zařízení prostor kancelářským nábytkem, který můžeme klientovi prezentovat ve 3D zobrazení. Interiér vymalujeme, položíme podlahové krytiny, okna osadíme žaluziemi a smontujeme nábytek.

Naše služby poskytujeme převážně v celém karlovarském kraji. Řadíme se mezi přední dodavatele kopírovací a kancelářské techniky v regionu. V naší servisní péči máme cca 1 500 spokojených klientů.

http://www.copyprintkv.cz