Češi se ve čtvrtek na mistrovství světa proti Mexiku opět srazili s realitou. Výsledek připomíná Černobyl, ale trenér Koubek dělá, jako by bylo vše v pořádku. Obránci předvedli hrozné chyby, dopředu pak zaujalo velké nic. Přitom jsme měli hrozit ze vzduchu, ale ukázalo se, že bez Tomáše Součka v základní sestavě se k zakončení už nedokáže dostat ani kapitán Ladislav Krejčí, který právě v minulých zápasech dokázal vstřelit důležité góly. Absence defenzivního štítu pak svlékla do nahoty podobně jako proti JAR fungování české obrany, která nechávala Mexičanům celé dálnice ke Kovářově bráně. Nejlepší výkon na MS, zhodnotil kouč. A já se tedy ptám, kdy přijdou na scénu likvidátoři, aby zbavili český tým toxicity, kterou nyní vyzařuje.