UPRAVENÁ ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Podzim je tu a s ním přichází častý déšť a vítr, který vaše vlasy dokáže pocuchat a znepříjemnit vám tak den. Přinášíme vám pár tipů, jak i během zamračených dnů budete vypadat krásně a upraveně.

Parní žehličky od francouzské značky BaByliss pro profesionální kadeřníky vám s tím hravě pomohou.

BaByliss je jediná značka na českém trhu, která má kompletní sortiment parních žehliček od základních až po ty nejluxusnější.

Parní žehličky na vlasy s keramickým povrchem destiček BaByliss ST292E a BaByliss ST293PE (ve speciální barevné kombinaci černé s růžovou) jsou základními modely a zároveň nejdostupnější ve své kategorii. Jejich výhodou je kompaktní velikost, takže se vám pohodlně parní žehlička vejde do kabelky nebo do cestovní tašky. Použití parní žehličky je velmi jednoduché, stačí naplnit nádržku s obsahem 8 ml čistou vodou a podle typu vlasů nastavit požadovanou intenzitu páry a teplotu destiček. Tu můžete regulovat v rozmezí od 170 do 230 stupňů. Profesionální destičky široké 30 mm mají uprostřed umístěný speciální zatahovací rozčesávací hřeben, nastavitelný pro jemné i husté vlasy. Součástí balení je vždy teplu vzdorná podložka, na kterou lze i rozpálenou žehličku bezpečně při úpravě vlasů odložit.

Cena parní žehličky BaByliss ST292E je 1 990 Kč

Cena akčního modelu parní žehličky BaByliss ST293PE je nyní 1 490 Kč

Parní žehlička BaByliss ST395E vám pomůže narovnat vaše nepoddajné vlasy díky jemné páře s obsahem záporných iontů. Nejen že vlasy šetrně narovná, ale zároveň jim dodá potřebnou hydrataci a lesk. Jistě oceníte i okamžité nahřátí, které vám usnadní dosáhnout perfektního účesu i přes nedostatek času. Samozřejmě, žehličku je možné použít i bez zapnutí funkce napařování.

Cena parní žehličky BaByliss ST395E je 2 190 Kč

A jako poslední se představí diamantová královna BaByliss ST495E. Žehlička nabízí funkci MICRO STEAM pro lesklé a hydratované vlasy. Přístroj vytváří páru pomocí ultrazvuku a pára skrz mikroperforované desky prostupuje na vlasy. Narovnávání vlasů je velmi šetrné i díky generátoru iontů, které vlasy hydratují a speciální diamantově-keramické vrstvě, která je chrání před nežádoucím poškozením. Plusem jsou pak odnímatelné silikonové koncovky pro snadné rovnání vlasů i loknování.

Na LED displeji si můžete regulovat teplotu v rozmezí 150 do 230 stupňů, pokud jste v presu jistě vás potěší ultrarychlé nahřátí – na 230 stupňů se rozehřeje za 90 sekund. Součástí je také nádobka na vodu pro deset minut stálého napařování. Záruka je na tři roky, set obsahuje také obal, aby váš poklad byl v bezpečí.

Cena parní žehličky Babyliss ST495E je v prodeji za doporučenou cenu 3 990 Kč