Společnost Kärcher darovala SOS dětským vesničkám dva profesionální vysavače

Společnost Kärcher dlouhodobě podporuje SOS dětské vesničky, nestátní neziskovou organizaci, která pomáhá ohroženým rodinám, aby se zvládly postarat o svoje děti, pečuje o děti v nouzi, které v rodině zůstat nemohly, a podporuje pěstounské rodiny, které takovým dětem poskytují nový láskyplný domov.

„Navazujeme na spolupráci z minulých let a jsme moc rádi, že můžeme SOS vesničky opět podpořit. Tentokrát jsme se rozhodli darovat do brněnské a prostějovské pobočky organizace dva profesionální vysavače T 15/1 Hepa a T 11/1 Classic Hepa, které disponují HEPA filtrem se stupněm filtrace a separace min. 99,95 %. Filtr zadržuje i ty nejmenší částice, jako jsou viry, aerosoly a bakterie. Jsme si vědomi, že čistota je pro zdraví dětí velice důležitá,“ vysvětluje marketingová ředitelka společnosti Kärcher Jana Hogrová.

V loňském roce Kärcher pro SOS dětské vesničky nejen daroval extraktor na koberce, ale také zajistil v areálu brněnské vesničky čištění dětského hřiště a ekologicky odstranil z dlažby plevel a trávu pomocí přívěsného vysokotlakého stroje s ohřevem a režimem páry.

„Spolupráce se společností Kärcher je pro nás radost. Je spolehlivým partnerem již několik let a jsme rádi, že dlouhodobě podporuje znevýhodněné děti a dospívající,“ říká Jindra Šalátová, ředitelka SOS vesniček.

V loňském roce oslavila společnost Kärcher s SOS dětskými vesničkami již desetiletou spolupráci. Pomáhá SOS zařízením v 36 zemích po celém světě, a to dvěma způsoby – jako sponzor financující důležité projekty a jako dárce produktů, které usnadní každodenní život v těchto zařízeních.