Medové a kaviárové procedury v Karlových Varech

Hýčkejte svoji pleť kaviárem nebo medem ve 4* hotelu Lafonte v Karlových Varech. Kromě těchto procedur můžete využít masáže, zábaly, anticelulitidní ošetření s přístrojovou lymfodrenáží či aromamasáž.

Kaviár je elixír mládí. Byl spojován s bohatstvím a luxusem. O jeho fantastických účincích na pleť však neměl nikdo ani ponětí. Až od poloviny minulého století se jeho složením začali zabývat vědci, kteří zjistili, že extrakt z kaviáru je nejvýživnější látka, kterou může člověk hýčkat svou pleť. Má omlazující účinky, pokožka je hebká a hladká a pleť je viditelně během několika hodin hydratovaná, prozářená a zpevněná. Díky speciálnímu komplexu proteinů se zpomaluje proces stárnutí pleti a při dlouhodobějším užívání dojde k redukci vrásek.

Med má mnoho podob. Je opěvován jako afrodiziakum a elixír mládí a také je účinnou zbraní v boji s drobnými neduhy. Med je bohatý na glukózu, fruktózu, proteiny, minerály i vitaminy a hlavně obsahuje enzymy, které jsou důležité pro správné fungování těla. Včelí med, propolis a další účinné složky dodávají pleti regenerační a výživné přírodní látky. Díky pleťové masce s mateří kašičkou si vaše pleť uchová hebkost a pružnost. Medové produkty jsou jedinečné svým přírodním původem i vlastnostmi. Medová masáž pomáhá při stresu, chronických nemocech, při nezdravém životním stylu a působí proti stárnutí. Dochází nejen k uvolnění kožních pórů, ale také k důkladnému prokrvení pokožky.

Dopřejte si jednou za čas kvalitní ošetření v nekuřáckém 4* hotelu Lafonte v Karlových Varech. Hotel má hlídané parkoviště, bazén, saunu, whirlpool a nabídku kosmetických a kadeřnických služeb. Určitě neváhejte, stojí to za to!
 
http://www.hotel-lafonte.cz/